VIDEOS

Watcah all hotels video online

BARCELONA VACATION VIDEO 2012 – MICHAL SMELKO A TOMAS CARDABarcelona, street, Michal Šmelko a Tomáš Carda. Vypadá to na naše nejpovedenější teamové video pro rok 2012.

Tomáš Carda o videu:
“”Když za mnou přišel Čenda s návrhem, jestli někam nevyjedem na trípek a navrhnul Barcelonu, neváhal jsem. Že Barcelona je super město plný spotů ví každej, ale město předčilo moje očekávání. Jezdit v prosluněných ulicích plných zeleně, pohodových obyvatel a spotů na každém rohu, to je opravdu ráj. Každý den jsme trávili hledáním nových spotů a většinou jsme jezdili i hodně do noci, protože už nebylo takový horko, lidí na ulicích bylo míň a ulice i v noci byly super nasvětlené. Až na tomhle tripu jsem si uvědomil, kolik úsilí stojí vlastně ridery natočit kvalitní edit a ještě k tomu z Barcelony. Na většině spotů už bylo všechno odjeto a proto jsme museli hledat nové spoty a nebo vymýšlet originální sérky. Něktéré záběry zabraly fakt hodně pokusů a úsilí a proto jsem s výslednou podobou editu hodně spokojenej. Doufám, že se vám bude edit taky líbit a snad během týdne nezapadne do zapomnění mezi ostatní edity. Příjemnou podívanou!”

Report od Michala Šmelka: www.tbb-bike.cz/articles/barcelona-vacation-chill-a-beer-na-nabrezi/1938

Fotky z tripu: http://statigr.am/tag/bcnvctn

Likes: 107

Viewed: 8621

source

Mangled Fly Muskie Vacation

Mangled Fly Muskie VacationErik Rambo, Kevin Feenstra and Jon Ray spend a day chasing Muskie on the fly. Spending a few days on a guides vacation searching for the elusive muskie. Flies did become Mangled in the jaws of these apex predators, with a couple different muskie deciding to play with the topwater fly. “Have a nice day” fly – a unique Feenstra invention.

Likes: 40

Viewed: 4323

source

Vacation ruined

Vacation ruinedPersonal work – fashion video

Idea behind the experimental collection was to combine static, “dead” and moving, “alive” objects – later on inspired by the abandoned hotel resort Haludovo on Island Krk, Croatia. While the interior is effectively destroyed, the modernist building of 1970`s remains like a monument, covered in rapidly growing vegetation. In the video, designer plays a role of a girl enjoying her vacation at the resort, while being chased by her other self.

Fashion design by Sonja Tomić
Video by Matic Zavodnik
Music by Suuns – Pie IX

Likes: 27

Viewed: 1038

source